Skip links

Zirkon Tatil

Tüplü Dalış

Sizler için hazırlanan kamp konseptlerimizi inceleyin.

Anasayfa Diğer Turlar

Kişi Başı : 250 ₺

TUR GÜNLERİ

Hergün

TUR SÜRESİ

6 Saat

BAŞLANGIÇ SAATİ

10:00

BİTİŞ SAATİ

18:00

16 yaşından küçük olanlar, bu aktiviteye katılması mümkün değildir.

TUR AÇIKLAMASI

Fethiye Dalış Turu

Fethiye ve çevresindeki su altı dünyasını keşfetmek isteyenler için en ideal aktivite olan Fethiye Dalış Turu profesyonel dalış eğitmenleri eşliğinde tamamlanır. Özel bir yetenek, bilgi veya donanım gerektirmeye Fethiye Su Altı Dalışı esnasında büyülü bir dünyanın kapılarından giriş yapılır. Her yaştan tatilcinin rahatlıkla katılabileceği bir su sporu olarak görülmesi gereken dalışlar, su altını keşfetme hayaliyle yanıp tutuşanlar için adrenalin dolu bir eğlence olarak düşünülebilir. Sabah 09.00 gibi başlayan program saat 17.30-18.00 gibi sona erer.

Tekne Turu İle Başlayan Su Aktivitesi

Fethiye Tüplü Dalış Turu öncesinde dalış eğitmenlerimiz tarafından verilecek brifing in ardından, aşağıda daha keyifli vakit geçirebilmek için belli başlı ipuçları konusunda fikir sahibi olurlar. Profesyonel ekipmanlar eşliğinde gerçekleşecek dalışlar berrak suda bölge canlılarının gözle görülmesine ve yeni keşifler yapılmasına imkan sağlar. Dalış esnasında su canlıları ve bölgenin sahip olduğu doğal güzellikler hakkında fikir elde edilebilir. Yaratıcı bir keşif için siz de hemen online rezervasyon ile Fethiye Su Altı Dalışı için yerinizi ayırtabilirsiniz.

Deniz altındaki güzellikleri keşfetmek için zaman kaybetmek istemeyenler hemen rezervasyon yaptırarak özel bir deneyim yaşayabilirler. Daha önce hiç dalış yapmayanların, yeni başlayanların ve deneyimli dalgıçların katılabileceği program su altının sahip olduğu güzellikleri görmek isteyen herkese açıktır. Dalyan ve Akvaryum koylarında gerçekleştirilecek iki dalışla son bulan tur programı sonrasında limana yolculuk başlar ve herkes kendi tesisine transfer edilir.

Fethiye Dalış Turu Programı

Sabahın ilk ışıklarıyla Fethiye limanından hareket eden Dalış Teknemiz ile Dalyan Koyu na transfer sağlanır. Tekne Turu ile başlayan tur daha sonra deniz derinliklerini keşfetmek isteyenler için büyük sürprizlerle doludur. Sabah ve öğleden sonra iki kere yapılan dalışlar öncesinde teknede gerekli bilgiler adaylara verilir. 4 ya da en fazla 5’li gruplara ayrılan adaylar için konusunda deneyim sahibi dalış eğitmenleri hizmet verir.

Dalış Turu öncesinde kişi sayısına uygun olarak hazırlanan ekipmanlar adaylara dağıtılır ve malzemelerin nasıl kullanılacağı hakkında da bilgilendirme yapılır. Sabah ilk dalış eğitmenler gözetiminde gerçekleştirildikten sonra tekneye dönülür ve öğle yemeği ikramına geçilir. Dalıştan sonra alınacak menüde ikinci dalış öncesinde midenin rahat kalması için tavuklu sandviçler dağıtılır. İkinci dalışta kendini daha rahat hisseden adaylar ekmek içi ile balıkları besleme şansını elde ederler. Bu esnada yapılacak profesyonel çekimler daha sonra adaylar tarafından satın alınabilir. İkinci dalışın tamamlanmasının ardından tekneye dönülür ve Fethiye limanına doğru dönüş yolculuğu başlar.

Ölüdeniz, Hisarönü, Ovacık, Çalış ve Fethiye’deki tesislerde konaklayan tatilcilerin transfer ile limana gelmeleri sağlanır. Haftanın hemen her günü gerçekleşen Dalış Turu Fiyatları sezona göre değişiklik gösterebilir. Nisan ayında başlayan Fethiye Dalış Turları Ekim sonuna kadar düzenli olarak tekrar edilir. Dalış yapmadan yakınının yanından yolculuk edecek adaylar için belirlenen fiyatlar farklı şekilde hesaplanır.

Limana ve daha sonra tesise transfer, sigorta, öğle yemeği, dalış ekipmanları ve dalış öncesi eğitim fiyata dahildir. Kişisel harcamalar, su altı fotoğraf ya da CD hizmetleri ise fiyata dahil olmayan kalemler arasında sayılabilir.

Dalış Teknesinin Özellikleri Nelerdir ?

Bayan ve Erkeklere özel wc imkanı nın bulunduğu tekne, yolculuk boyunca güneşlenmek isteyenlerin kullanımına uygundur. Açık alanının yanı sıra isteyenler için kapalı alanların da bulunduğu teknede dalış esnasında kişisel eşyalar güvenle korunur. Ön tecrübe ya da profesyonel anlamda yüzme bilmeyenlerin de katılabileceği Fethiye Tüplü Dalış Turları isteyen herkese uygundur.

Fethiye Su Altı Dalışı organizasyonuna yeni arkadaşlıkların edinileceği, denizaltı dünyasının keşfedileceği ve en önemlisi bölgenin bir de bu açıdan keşfedileceği faaliyetler için tatil öncesinde online rezervasyon yaptırılabilir. Yaz tatilini sadece deniz, güneş, havuz ve kumsaldan ibaret görmeyenler için sunulan en özel seçenek olan dalışlar, 7’den 70’e herkesin ilgisini çekmeyi başarır.

DAHİL OLANLAR

Açık Büfe Öğlen Yemeği

Transfer

Kek Servisi

HARİÇ OLANLAR

İçecek

Fotoğraf Çekimi

Video Çekimi

TUR PROGRAMI

Başlangıç Alanına Transfer

Tur alanına ücretsiz olarak servis imkanı dahilinde sizleri Zirkon Beach Hotel `den alıyoruz.

Tur Alanına Varış & Info

Tura başlayacağımız alanda, tur yetkilileri küçük bir brifing ve bilgi veriyor.

Teknede Yerleşim Planı

Teknede yerleşim planı ve düzen için yerleştirme planlanıyor.

ÖN REZERVASYON FORMU

  Adınız Email Adresiniz Kişi Sayısı

  Mesajınız

  Zirkon Tur & Aktivite Whatshap Hattı;
  Aklınıza gelen her soru için…

  Whatsapp hattımız üzerinden bizimle 7/24 kesintisiz olarak iletişime geçebilir, aklınıza takılan soruların cevaplarını alabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz mümkün olan en kısa sürede sorularınızı cevaplandıracaktır…

  Whatsapp İle Bağlan