Skip links

Zirkon Tatil

Dalyan Turu

Sizler için hazırlanan kamp konseptlerimizi inceleyin.

Anasayfa Diğer Turlar

Kişi Başı : 150 ₺

TUR GÜNLERİ

Hergün

TUR SÜRESİ

6 Saat

BAŞLANGIÇ SAATİ

10:00

BİTİŞ SAATİ

18:00

16 yaşından küçük olanlar, bu aktiviteye katılması mümkün değildir.

TUR AÇIKLAMASI

Fethiye Dalyan Turu, sizi Fethiye ve Marmaris arasında kalan, mütevazı yaşamı ve doğal güzellikleri ile büyüleyici manzaralar sunan bir diyara götürmeye hazırlanıyor. Dalyan kasabasında, Doğa Ana’nın ne denli bonkör olduğunu çok yakından, büyük bir hayranlık ile izleyeceksiniz.

Akdeniz ve Ege Kıyılarını keşfe çıkmayı hedefleyen tüm yerli ve yabacı turistlerin hayallerini süsleyen güzergahlardan biridir Dalyan. Siz de onlardan biriyseniz oldukça haklı sebepleriniz olduğunu ve turumuz aracılığıyla da tüm beklentilerinizi karşılayabileceğinizi gururla söylemek isteriz: Nefis kumlar, serin sular, antik zamanlardan kalma yapılar ve çok daha fazlası sizi samimiyetle kucaklamayı bekliyor olacak.

Peki bu Tur da Neler Var

Öncelikle bilmelisiniz ki Fethiye Dalyan Turu konforunuzu garanti altına alır: Sizi belirlenen saatte tam donanımlı ve modern araçlarımızla otelinizden aldıktan sonra son derece rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız. Akabinde bu kara yolculuğu aynı kalitede sular üzerinde de devam edecek.

Bu tur boyunca birbirinden ferah ve temiz doğal alanlara uğrayıp tekne keyfi süreceğiz. Aynı şekilde güneşlenmek ve yüzmek için de bol bol vaktimiz olacak. Fotoğraflar çekip tarihi ve doğal konuları kapsayan son derece ilginç bilgiler öğreneceğiz. Yani kültürel birikimimizi de genişletme fırsatımız olacak.

Kısacası bir gününüzü her açıdan çeşitlendireceksiniz. Ve farklı tipteki tatil çeşitlerini bir araya getirme şansı elde edeceksiniz. Fethiye’den Dalyan’a uzanan bu macerada tadına doyulmaz duraklarda, tatlı mı tatlı molalar vereceğiz…

Çamur Banyosu Deneyimi

Yapacağınız keşiflerden bir tanesi Dalyan’ın meşhur termal çamur ve havuzlarla dolu kaplıcalarında olacak. Dalyan Nehri’ni tekneyle aşıp geleceğiz. Bu harika noktada bedenen ve ruhen bizi rahatlatacak muhteşem anlar yaşayacağız.

Şifalı olması ile bilinen, sülfür ve mineral dolu çamurlara girip gençleştiğinizi hissetmek isterseniz Dalyan size seve seve yardım edecektir. Mola süremiz boyunca “peeling” seansınızın, cilt bakımınızın ya da “gevşeme” terapinizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Üstelik yine buradaki ılık termal sulardan yardım alarak çok daha parlak, sıkı ve canlı bir tene de sahip olabilirsiniz.

İztuzu Sahili

Tatlı ve tuzlu suların, yani Dalyan Nehri suları ile Akdeniz’in birbirine karıştığı kıyılar olarak bilinen bu plaj hem temizliği , hem de güzelliği ile dikkatinizi çekecek. Onun incecik kumları ve tertemiz sularının tadını çıkarırken bir yandan da gözleriniz attığınız adımlarda olacak.

Neden mi?

Çünkü İztuzu Plajı su kaplumbağalarının yumurtalarından çıktığı ve hayatla buluştuğu noktalardan biridir. Eğer gerçekten şanslıysanız siz de bu harika olaya tanıklık edebilir, hatta bu minik canlıların yaşamlarını başlatmalarına yardım edebilirsiniz!

Kaya Mezarları

Fethiye Dalyan Turu ile doğal yerleri gördüğümüz kadar tarihi kalıntıları da göreceğiz: Üstelik teknemizden süreceğiz bu keyfi…

Antik uygarlıklardan biri olan Likyalılardan kalan, büyük ve yüksek kayalıklara oyulmuş kral mezarlarını gözlemleyeceğiz. Rehberimiz daha detaylı bilgi verecek olsa da şimdiden söyleyelim: İnanışa göre bu mezarlar Likyalılar tarafından bu denli yükseğe oyulmuştur, çünkü böylece onlar, ölülerinin ruhlarının kolaylıkla yükselmesine ve bu ruhların arafta kalmaktan kurtulmasına yardım edecektirler…

DAHİL OLANLAR

Açık Büfe Öğlen Yemeği

Transfer

Kek Servisi

HARİÇ OLANLAR

İçecek

Fotoğraf Çekimi

Video Çekimi

TUR PROGRAMI

Başlangıç Alanına Transfer

Tur alanına ücretsiz olarak servis imkanı dahilinde sizleri Zirkon Beach Hotel `den alıyoruz.

Tur Alanına Varış & Info

Tura başlayacağımız alanda, tur yetkilileri küçük bir brifing ve bilgi veriyor.

Teknede Yerleşim Planı

Teknede yerleşim planı ve düzen için yerleştirme planlanıyor.

ÖN REZERVASYON FORMU

  Adınız Email Adresiniz Kişi Sayısı

  Mesajınız

  Zirkon Tur & Aktivite Whatshap Hattı;
  Aklınıza gelen her soru için…

  Whatsapp hattımız üzerinden bizimle 7/24 kesintisiz olarak iletişime geçebilir, aklınıza takılan soruların cevaplarını alabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz mümkün olan en kısa sürede sorularınızı cevaplandıracaktır…

  Whatsapp İle Bağlan